Çeşme Nirvana Tekne Turu Facebook Çeşme Nirvana Tekne Turu instagram Çeşme Nirvana Tekne Turu instagram

Hakkımızda

Nirvana ailesi olarak size Gününüzü Güzel geçirebilmeniz adına. Uzun ve anlamlı bir gün olması için saat 10.00 da hareket ediyoruz. İşletmemiz ilk tura çıkıp 18.00 da genellikle en son gelen teknedir. Niye bunu yapıyoruz bizi tercih ettiğiniz için bunun hakkını verip size doya doya bir gün yaşatmak istiyoruz. Çeşmenin eşsiz ve mavi koylarını işletmemizin samimi eğlencesi ve profesyonel hizmetiyle birleştiriyoruz.

NİRVANA'ya çıkmaya hazır mısınız ?Program

Eşek Adası,Mavi Koy,Akvaryum Koyu, Kış Limanı,Jandarma Koyu, Yeşil Köy,Macri AdasıMenü

Mangalda Balık Veya Tavuk Pirzola,Mevsim salatası,Soslu Mısırlı Spagetti
Tüm ayolcularimiz P&I Sigorta Tarafından Sigortalıdır.Çeşme Tekne Turları

Teknemiz 2006 yapımı limanın en yeni teknesidir. Teknemiz 4 katlı olup ; giriş bölümünde restaurant ve sıcak bar bölümü vardır. Alt katta lavobalar ve soyunma kabinleri mevcuttur. 1.katta şezlonglar localar ve güneşlenme minderleri mevcuttur. Bu alana teknenin kalbi diyebiliriz. Gün içinde yarışmalar bu katta gerçekleşir. İsteğe göre gölge ve ya güneş yer tercih edebilirsiniz. Ayrıca soğuk barımız da bu kattadır korsan konseptine uygun kokteyllerimizi denemenizi öneririz.3 katımızda ise sadece 12 kişilik bir alanımız vardır. Vip diye adlandırdığımız yer genellikle küçük grupların göz bebeğidir.Sabah Kalkış : 10:30, Akşam Dönüş : 18:00
Esek Adası, Mavi Koy, Yesil Koy, Mercan Bogazı, Kış Limanı, Jandarma Koyu, Macri Adası koylarimizdan 4 Tanesinde 1 er saat yüzme molası her koyda duş imkanı, (Dj eşliğinde), öglen yemek, ızgara balık veya tavuk pirzola, kremalı mantaralı spagetti, mevsim salatası, karpuz servisi, wifi imkanimiz vardir. tüm yolcularımız koç allians tarafindan sigortalıdır Turlarımız Nezih Aile Ortamında Gerçekleştirilmektedir.
Rez ve Bilgi icin 0506 751 55 34

Sizden Gelen Yorumlar